Norint vasaros kaitras pergyventi kur kas paprasčiau ir lengviau – siūlomi specialūs tinkleliai, kurie yra dedami ant langų bei durų. Tai, kad tokie egzistuoja langams – žino daugelis, tačiau net nepagalvoja, kad durų tinklelis nuo uodų yra lygiai toks pat reikalingas, net būtinas. Jis gali padėti vasaras pergyventi kur kas maloniau, svarbiausia, išvengti vabalų patekimo į kambarius bei džiaugtis maloniu vėjeliu.

Gaminami pagal užsakymą

Nesvarbu, ar tinkleliai reikalingi durims, ar langams – jie yra gaminami pagal individualius poreikius, tad galite būti tikras, kad tiks ne tik matmenimis, tačiau ir kitomis charakteristikomis. Kaip ir langų uždangalai, pavyzdžiui žaliuzės, taip ir tinkleliai yra labai įvairūs, tad daugelis prekybos vietų siūlo bent jau kelias opcijas, kurios leidžia klientui pačiam nuspręsti dėl konkretaus gaminio, kuris bus kurtas jam. Žinoma, daugeliui tai patinka, kadangi galima iki mažiausių smulkmenų sukomponuoti tobulus uždangalus arba tinklelius, kurie savo parametrais patiktų labiausiai.

Naudojami daugelį metų

Geros kokybės tinkleliai tarnauja labai daug metų, tad natūralu, kad daugelis žmonių supranta jų kainos sudedamąsias dalis. Visgi, taip pat galima pastebėti, kad tinkleliai apskritai nėra brangūs. Perkant per akcijas galima sutaupyti daug daugiau, tačiau įvertinus naudą matoma, kad investicija tikrai atsiperka. Dažniausiai tokie tinkleliai pasibaigus sezonui yra paprasčiausiai nuimami nuo langų bei durų. Saugiai laikomi iki kito sezono, kol vėl bus uždedami ir taip jiems yra grąžinamas funkcionalumas bei žmogui – gyvenimo kokybė.

Ar Lietuvoje jie atsiperka?

Daugelis galvoja, kad tokie tinkleliai nuo uodų Lietuvoje nėra labai geras pasirinkimas vien dėl to, kad mūsų vasara yra gana trumpa. Visgi, tai yra bent jau keturi mėnesiai per metus, tad tikrai verta pasirūpinti tokia smulkmena, kuri gana pigi ir tuo pačiu labai palengvina žmogaus kasdienybę. Svarbiausia, kad pirkti galima ir internetu, tad greitai bei paprastai rasite variantą, kuris Jums labiausiai tinka visomis prasmėmis.