Mobiliosios aplikacijos jauniesiems verslininkams

Sveiki, čia ir vėl Tadas. Šį kartą su solidžiu sąrašu programėlių, kurios turėtų padėti jums tvarkytis su Jūsų finansais. Nieko nelaukdami pradėkime:

  • Spending tracker

Ši programėlė gali padėti dar „jauniems“ verslams sekti savo išlaidas, finansinę padėti. Išmanus dizainas leidžia nesunkiai valdyti savo finansus. Spending tracker taip pat tinka ir pavieniams asmenims. Programėlės autorius yra MH Riley, kurio kitos programėlės padeda kitais finansiniais reikalais (pvz. skolos, nuoma ir t.t.) todėl galite būti užtikrinti, kad įsigyjate patyrusio profesionalo sukurtą produktą.

O štai apačioje matote pristatomąjį programėlės filmuką.

 

  • Western Union

Kompanijos Western Union programėlė pavadnimu Send Money atlieka funkciją, nurodytą savo pavadinime – siunčia pinigus. Mobilioji aplikacija gali pakartotinai siųsti į daugiau 500 000 gavėjų sąskaitas visame pasaulyje (jų savininkai gali būti tiek bankai, tiek fondai, tiek privatūs asmenys).

Nieks negalėtų paneigti, kad verslo plėtra neišvengiamai reiškia pinigų leidimą. O pinigų leidimas reiškia, kad reikės pildyti pelno/nuostolio ataskaitą. Šioje vietoje į pagalbą ateina ši programėlė. Lėktuvo bilietai, apgyvendimo išlaidos,  transporto nuoma, verslo pietūs – visa tai ir dar daugiau gali sekti Concur mobilioji aplikacija. Ji palengvina gyvenimą tiek darbuotojams, tiek jų darbdaviams.

  • Square cash

ši programėlė, leidžianti Jums pervesti pinigus, kadaise buvo naudojama smulkiųjų verslų, perpardavinėtojų ar laisvai samdomų specialistų. Square cash įgalina jus laisvai transponuoti pinigus kontaktams, esantiems jūsų telefone.

  • Paypal

Turbūt šiais laikais nėra žmonių, negirdėjųsių apie PayPal sistemą. Visgi, ne visi žino apie jų programėlę ir jos teikiamus privalumus. Į juos įeina visos PayPal teikiamos paslaugos, kuriomis galima naudoti patogiu pavidalu.

Skaityti daugiau: Programėlių kūrėjai mobiliems įrenginiams

 

Paskelbė

Tadas

Tadas Šarkauskas, jaunas vyrukas iš LIetuvos, besidomintis verslo, technologijų naujienomis.