Nepaisant to, jog į vonios kambarį dažniausiai svečiai neužeina, reikia pripažinti, kad lietuviai vis tiek skiria labai daug laiko, dėmesio ir pinigų šio kambario įrengimui. Lietuviams vonia asocijuojasi su poilsiu ir laiku sau, todėl daugelis nori, jog būtent šis kambarys būtų ne tik skoningai įrengtas, bet ir patogus. Dažniausiai lietuviai daug laiko skiria net ir tokioms smulkmenoms kaip kriauklė. Nepaisant to, jog atrodo, kad nelabai svarbu, kokia bus kambaryje kriauklė, reikia pripažinti, jog tai gali būti svarbiu kambario aksesuaru. Lietuviai šiais laikais dažniausiai renkasi akmens masės kriaukles. Akmens masės kriauklės išsiskiria ne tik išvaizda, bet ir patvarumu. Todėl nenuostabu, jog tai tampa dažnu pasirinkimu.

Koks akmuo šiuo metu populiariausias?

Marmuras jau daug metų yra dažniausiai pasirenkamas akmuo namų interjere. Ne tik įrengiant vonios kambarį žmonės renkasi lietą marmurą, bet ir kitus kambarius, pavyzdžiui, virtuvę. Lietas marmuras nėra brangus, tačiau išsiskiria išskirtinėmis savybėmis. Jis ne tik yra labai patvarus, bet ir turi unikalią išvaizdą, kuri sužavėti gali kiekvieną. Dar geriau tai, jog lietas marmuras tinkama prie daugelių stilių, taip pat gali būti įvairių spalvų. Tad galima teigti, jog būtent šis akmuo tiks kiekvienam namui.

Kokias spalvas rinktis vonios kambariui?

Vonios kambariui ypač tinka klasikinės spalvos – juoda ir balta. Visgi galima pastebėti, jog vis daugiau lietuvių eksperimentuoja ir renkasi mažiau įprastas spalvas. Žinoma, bet kokia spalva tiks vonios kambariui, svarbiausia derinti spalvas tarpusavyje ir nesirinkti to, kas erzintų. Kai kurie renkasi ryškias spalvas, pavyzdžiui, ryškiai raudoną. Tačiau tuomet kyla klausimas, ar tikrai ši spalva padės atsipalaiduoti? Galbūt ši spalva tik išblaškys ir negalėsite mėgautis laiku sau? Jei norite, kad vonios kambarys puikiai atitiktų jūsų poreikius, tuomet rinkitės spalvą, kuri ne tik graži, bet ir gali jus atpalaiduoti ir nuraminti. Tokiu atveju vonios kambarys taps atsipalaidavimo vieta ir galėsite ramiai jaustis ir kitų netrukdomi ilsėtis, puoselėdami grožį.