Kodėl jūsų verslui reikia programėlės? Programėlių kūrėjai turi atsakymą.

nokia-623939_1280

Programėlių kūrėjai paskutiniu metu susiduria su užsakymų antplūdžių. Įvairaus rango klientai – nuo smulkių verslų iki milžiniškų įtakingų korporacijų (iš kurių dauguma jau yra įsitvirtinę internetinėje erdvėje) siekia kuo greičiau paskleisti apie save žinią internete. Tai turėtumėte padaryti ir Jūs, jei esate sudominti galimybės padidinti savo verslo pelną.

Išmanieji telefonai tapo neatsiejama mūsų gyvenimo dalis. Neseniai JAV atlikti tyrimo parodė, kad vartotojai savo telefoną pasitikrina bent kartą per valandą (manau, kad šią tendenciją pastebėtume bet kurioje pirmo pasaulio šalyje). Beveik visas laikas (90%) praleistas naudojantis išmaniuoju telefonu yra skirtas ne kam kitam, o naudotis mobiliosiomis aplikacijomis. Kai kurie ekspertai teigia, kad prie mobiliųjų telefonų ekrano žmonės praleidžia daug daugiau laiko nei žiūrėdami televizorių.

Paanalizavus statistiką, tampa akivaizdu, kad mobilieji telefonai jau yra svarbi niša, kurią galima panaudoti kaip erdvę marketingui bei reiklamai. O mobiliosios aplikacijos yra kaip tik tas įrankis, kuris padės šią erdvę realizuoti į pelną.

Programėlės, beje, pravers įvairių dydžių įmonėms. Jos skatina kontaktą su lankytojais bei potencialiais klientais, padeda lengviau atlikti pavedimus, sužinoti apie galima nuolaidas ar pasiūlymus. Jos taip pat padeda vartotojui geriau susipažinti su Jūsų įmone jam patogioje erdvėje, pristatyti Jus iš gerosios pusės, bei plėsti jūsų prekės ženklą.

Tačiau, įvertinus visus nuosavos programėlės privalumus, iškyla klausimas: iš kur atsiranda nenoras plėstis į šią sritį? Kai kurie smulkiųjų verslų savininkai leidžiasi įbauginami pasirinkimų gausos – juk egzistuoja Android, iOS, Windows bei Blackberry rinkos. Be to, manoma, kad investavimas į nuosavą programėlę ir pernelyg brangus, o sukurti ją patiems trūksta žinių, įgūdžių. Laimei, šiais laikais yra daug ekspertų, kurie yra pajėgūs padėti apsipręsti šiuo klausimu. Appside programėlių kūrėjai yra vienas iš pavyzdžių. Jie išmano savo darbą, dirba greitai ir ryžtingai bei sie be abejo, egizstuoja ir daugiau. Nesvarbu kurioje –  Lietuvos, JAV, Didžiosios Britankia tik visiškai klientą tenkinančių rezultatų.

Tokių pavyzdžių,ijos ar Vokietijos – rinkoje, programėlių kūrėjai yra pasiryžę ištiesti Jums profesionalią pagalbos ranką.

Paskelbė

Tadas

Tadas Šarkauskas, jaunas vyrukas iš LIetuvos, besidomintis verslo, technologijų naujienomis.

Parašykite komentarą